czwartek, 12 stycznia 2012

MOJE MIEJSCE


Rok temu ukazało się na łamach miesięcznika Weranda nasze mieszkanie.Najserdeczniej jak tylko potrafię chciałabym podziękować za pracę przy artykule "Białe królestwo". To dzięki umiejętnościom i życzliwości Zespołowi Werandy mogłam podzielić się z Czytelnikami przeżyciami związanymi z tworzeniem mojej pierwszej Galerii Lawendy i zaprosić Ich do mojego mieszkania, przedstawiając moją Rodzinę. Szczególnie w tym miejscu chciałabym podziękować Anecie Tryczyńskiej za przepiękne fotografie, które nie tylko przedstawiają wnętrza naszego mieszkania, ale także nastrój jaki tam panuje. Anetko jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!!!Artykuł sprawił ogromną radość mnie, moim Bliskim oraz Sympatykom Lawendy. Jest zwieńczeniem mojej czteroletniej pracy i utwierdził w przekonaniu, że warto poświęcić się pasji i spełniać marzenia.


7 komentarzy:

 1. Cieszę się, że trafiłam na Twojego bloga. Pięknie u Ciebie. Niesamowite wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, że mnie odwiedziłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że trafiałam do Ciebie:) Twoje mieszkanko jest dla mnie nieustannym źródłem inspiracji:) Z niecierpliwością czekam na kolejne posty:))
  pozdrawiam!Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło mi, że zajrzałaś do mnie :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę,że nie tylko ja jestem fanką wnętrz:) świetny blog, pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowicie stylowe wnętrza i przyznam, że w takich mogłabym zamieszkać :) Jednak moje mieszkanie jest niewielkie i raczej lepiej będzie mu w minimalizmie. Bardzo ciekawe rozwiązania oferują na tej stronie https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/mieszkania . I chyba na jakieś z nich się zdecyduję.

  OdpowiedzUsuń